Projekt SECRET

Projekt Secret to produkt bazujący na 4  modułach A, B, C, D, które w dowolny sposób można konfigurować ze sobą. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć budynek odpowiadający naszym potrzebom dostawiając kolejne moduły. Bazę modułów stanowi rama stalowa. Budynki spełniają normy energetyczne, dzięki czemu są obiektami całorocznymi.

Wymiary modułów:
  • Długość całkowita: 6000 mm
  • Szerokość modułu: 3000 mm
  • Wysokość wewnętrzna: 2600 mm

Podłogę obiektu stanowi rama stalowa malowana podkładem i farbą dwuskładnikową. Wypełnienie ramy to kształtowniki stalowe i drewno konstrukcyjne c24. Dzięki takiemu rozwiązaniu podłoga jest mocna i pozbawiona mostków termicznych.
Spód podłogi stanowi blacha Alu-cynk 0,5 mm chroniąca przed gryzoniami. Wewnątrz znajduje się ocieplenie z wełny mineralnej o grubości 200 mm. Przenikalność cieplna całej podłogi to U=019W/m2xK. Posadzkę zbudowana jest z dwóch płyt cemen-towo-wiórowych o łącznej grubości 40 mm.
Wykończenie podłogi to panel podłogowy, a w łazience znajdują się płytki gresowe.

 

Konstrukcja dachu wykonana jest z kształtowników stalowych  pomalowanych dwuskładnikowym podkładem i farbą nawierzchniową. Cała konstrukcja posiada wypełnienie ze stali  i drewna konstrukcyjnego c24.
Połączenie drewna ze stalą powoduje zwiększenie nośności dachu, który może stanowić bazę pod taras lub kolejne piętro. Dach pozbawiony mostków termicznych ocieplony jest wełną mineralną o grubości 250 mm i matą termoizolacyjną odbijającą promienie słoneczne i zatrzymującą ciepło aż do 85%ą. Przenikalność dachu to U=0,15 W/m2xK.
Pokrycie dachu stanowi blacha Alu-cynk. Spusty rynnowe ukryte są w słupach narożnych przez co pozostają one niewidoczne z zewnątrz. Sufit wykonany został z dwóch płyt gipsowych po-malowanych farbą akrylową.
Pokrycie dachu stanowi blacha Alu-cynk. Spusty rynnowe ukryte są w słupach narożnych przez co pozostają one niewidoczne z zewnątrz. Sufit wykonany został z dwóch płyt gipsowych po-malowanych farbą akrylową.
Wewnętrzną stronę stanowi podwójna płyta kartonowo-gipsowa pomalowana w kolorze biały.
Elewację modułów stanowią płyty kompozytowe typu Bond oraz płyty HPL charakteryzujące się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Elewacja montowana do konstrukcji modułów na pod-konstrukcji aluminiowej to jedno z modniej-szych rozwiązań, które cieszy się popularnością dzięki bezobsługowemu użytkowaniu.

Zbudowane z systemowych profili stalowych wypełnionych aku-płytą 100 mm w celu zredukowania hałasu pomiędzy pomieszczeniami obite są podwójnymi płytami gipsowymi i pomalowane farbą akrylową. W łazience ściany pokryte są płytkami gresowymi.

 

Zewnętrzne okna typu FIX -nieotwierane, UR- uchylno rozwierane bazujące na profilu PCV w kolorze jednostronnym.  Wkłady 3 szybowe o przenikalności cieplnej U=0,5 W/m2xK.
Drzwi zewnętrzne wejściowe również są wykonane z profili PCV z wkładem 3 szybowym.
Drzwi zewnętrzne do pomieszczenia technicznego stalowe, które od strony zewnętrznej zostały pokryte kompozytem aluminiowym typu Bond.
Wewnętrzne drzwi marki Porta Focus premium 4A.

 

Rozprowadzona w całym obiekcie w ścianach i suficie w rurze pcv karbowanej.
Kompletna rozdzielnica z instalacją oświetleniową, gniazdami wtykowymi instalacją połączeń wyrównawczych, nisko-prądowych oraz uziomu.

Mechaniczna w postaci rekuperacji z odzyskiem ciepła. W łazience znajduje się wyciąg mechaniczny

Woda rozprowadzona w obiekcie rurami typu PEX 20. Zarówno podejście wody jaki i odpływy kanalizacyjne znajdują się  w podłodze.
Łazienka  wyposażona w miskę WC podtynkową marki Grohe, umywalkę nablatową wraz baterią marki Grohe oraz szklany prysznic z niskim brodzikiem i baterią prysznicową marki Grohe.
Kuchnia uzbrojona w zawory z wodą i odpływ.

 

Grzejnik elektryczny ręcznikowy w łazience.
Grzejniki sufitowe promienniki podczerwieni.
Klimatyzator typu split z funkcją grzania i chłodzenia marki Mitsubishi o mocy 3,5 KW.

 

W stanie deweloperskim budynek nie posiada: wykończonej podłogi, płytek kamiennych na ścianach w łazience drzwi wewnętrznych, lamp, gniazdek i włączników wewnętrznych, wyposażenia łazienki (prysznic, miska WC  i umywalki z szafką).

 

Dodatkowo płatną opcję stanowi taras i daszek, w formie modułowej.
Główną konstrukcję stanowi pomalowana podkładem i farbą dwuskładnikową.
Taras wyłożony został deską kompozytową PWC przez co nie wymaga impregnacji i pozwala cieszyć się wyglądem przez długi czas.
Podbicie daszku stanowi płyta kompozytowa typu Bond wykonana z okładzin aluminiowych.

 

Ściany wykonane z konstrukcji drewnianej – drewno konstrukcyjne C24 zaimpregnowane. Od strony wewnętrznej ściana wykończona w płytach kartonowo gipsowych pomalowanych farbą akrylową, Ocieplenie stanowi wełna mineralna aku-płyta o grubości 200 mm. Zewnętrzną okładzinę ściany stanowi płyta defendex. Elewacja obiektu to płyta kompozytowo- aluminiowa typu BOND.

 

SAMOWYSTARCZALNOŚĆ ENERGETYCZNA – SYSTEM HYBRYDOWY SŁOŃCE + WIATR
ENERGIA SŁONECZNA / wbudowane w konstrukcję dachu panele fotowoltaiczne 2.8kWp,
ENERGIA WIATROWA / wertykalna turbina wiatrowa o mocy 2.8kW,
BANK ENERGII / 7.5 kWh dostosowany do obydwu powyższych źródeł,
OPCJONALNIE / przydomowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych,
POMPA CIEPŁA.

 

 

SYREK-GROUP

Masz pytania?
Chętnie odpowiemy na wszystkie!

Scroll to Top