Skip to main content Skip to search

O NAS

Każdy z nas ma marzenia. Jedni myślą o licznej rodzinie, inni o zawrotnej karierze w korporacji. Naszym marzeniem od zawsze było mieszkanie w ciepłym, pełnym słońca kraju. Kraju z dostępem do najlepszych plaż, wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni, w którym liczba dni słonecznych sięga aż 300 w roku. I właśnie takie marzenia pomagamy zrealizować naszym klientom. Z pełnym zaangażowaniem pomagamy szybko i bezpiecznie znaleźć oraz kupić najbardziej atrakcyjne nieruchomości w Hiszpanii, a w szczególności na wybrzeżu Costa Blanca.

Obszar działalności

Nasza firma obejmuje swoim zasięgiem południową i północną część wybrzeża Costa Blanca. Pomagają nam w tym dwa sprawnie funkcjonujące biura. Jedno z nich znajduje się w okolicach Torrevieja, w Orihuela Costa. Obsługuje takie miejscowości jak: Mis Palmeras, Orihuela Costa, Torrevieja, Guadamar del Segura, Santa Pola, Arenales del Sol, Alicante.

Jak działamy?

Oferty nieruchomości dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Możesz być pewien, że podczas poszukiwań domu lub apartamentu uwzględnimy Twoje oczekiwania oraz możliwości finansowe. Chcemy, aby Twoja wizja o wymarzonym domu w Hiszpanii została w pełni zrealizowana.

Zarządzanie nieruchomościami

Zajmujemy się kompleksową działalnością w obszarze nieruchomości w Hiszpanii. Specjalizujemy się w wynajmie i serwisie apartamentów naszych klientów, kupionych jako inwestycja. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, żeby Twoja nieruchomość była wynajmowana, jak najczęściej, a dochód z jej wynajmu był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący. Obsługujemy wynajem domów i apartamentów przez dostępne portale na rynku.